Copy Image![]()
тому що є багато причин триматись за близьких нам людей,тому що так чи інакше любов - це командна гра,тому, врешті-решт, що більше за смертькожен із нас боїтьсяопинитисясам на самзі своїмжиттям
Serhiy Zhadan
Post as Image:
